Julia Beck, Sommar, Gränsö

Julia Beck, Sommar, Gränsö
Julia Beck, Sommar, Gränsö
Julia Beck, Sommar, Gränsö
Julia Beck, Sommar, Gränsö
Julia Beck, Sommar, Gränsö
Julia Beck, Sommar, Gränsö
Julia Beck, Sommar, Gränsö
Julia Beck, Sommar, Gränsö

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JULIA BECK
1853-1935
Sommar, Gränsö
Signerad Julia Beck, Gränsö. Olja på pannå, 22,5 x 27 cm.

3011

2017-06-08