Ljusstakar, Restauration, Frankrike

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, Restauration, Frankrike, brännförgylld brons, dekor av växtornamentik mot pikerad botten, räfflad pelare, krönet med akantusblad, lösa manschetter, höjd 38,5 cm, smärre slitage

2333

2017-06-07