Ljusstakar, Restauration, Frankrike
Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, Restauration, Frankrike, brännförgylld brons, dekor av växtornamentik mot pikerad botten, räfflad pelare, krönet med akantusblad, lösa manschetter, höjd 38,5 cm, smärre slitage
2333
2017-06-07