Lotten Rönquist, Eken vid strand

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000-20 000 SEK

LOTTEN RÖNQUIST
1864-1912
Eken vid strand
Signerad och daterad L. Rönquist 1903. Olja på duk, 87 x 46,5 cm.

3073

2017-06-08