Luktdosa silver Karlskrona 1770
Klubbat för:
6500 SEK
Utropspris
7 000-8 000 SEK
LUKTDOSA, av Johan Schvart, Karlskrona 1770, rak kartuschform, inskjutbar dosa, graverad och punsad dekor av Amor och blomma samt blom/akantusdekor, förgylld, höjd 4 cm, vikt 34 g, stämplade initialer GW
2051
2017-06-07