Mathäus I Stomer, hans krets, Månglerska

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

MATHÄUS I STOMER
hans krets, 1700-tal
Månglerska
Olja på duk, 67 x 83 cm.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

3135

2017-06-08