Matsalsbord, Regency, England

Matsalsbord, Regency, England
Matsalsbord, Regency, England
Matsalsbord, Regency, England
Matsalsbord, Regency, England
Matsalsbord, Regency, England
Matsalsbord, Regency, England
Matsalsbord, Regency, England
Matsalsbord, Regency, England

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

125 000-150 000 SEK

MATSALSBORD, Regency, England, mahogny, tredelat med fällbara massiva skivor på centralfot, svängda profilerade ben med hjultrissor i mässing, två senare iläggsskivor av mahogny medföljer, höjd 71, 257 x 130 cm, iläggsskivor vardera 60 cm, total längd 377 cm, smärre skador och slitage, iläggsskivor med avvikande färgnyans

2393

2017-06-07