Matsalsbord, Regency, England
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
125 000-150 000 SEK
MATSALSBORD, Regency, England, mahogny, tredelat med fällbara massiva skivor på centralfot, svängda profilerade ben med hjultrissor i mässing, två senare iläggsskivor av mahogny medföljer, höjd 71, 257 x 130 cm, iläggsskivor vardera 60 cm, total längd 377 cm, smärre skador och slitage, iläggsskivor med avvikande färgnyans
2393
2017-06-07