Medicinsked silver Frankrike

Medicinsked silver Frankrike
Medicinsked silver Frankrike
Medicinsked silver Frankrike
Medicinsked silver Frankrike
Medicinsked silver Frankrike
Medicinsked silver Frankrike
Medicinsked silver Frankrike
Medicinsked silver Frankrike

Klubbat för:

5000 SEK

Utropspris

6 000-8 000 SEK

MEDICINSKED, av, oidentifierad mästarstämpel, Frankrike 1800-talets första hälft, spatelformat skaft, förgylld, längd 15 cm, vikt 70 g

2061

2017-06-07