Klubbat för:
5000 SEK
Utropspris
6 000-8 000 SEK
MEDICINSKED, av, oidentifierad mästarstämpel, Frankrike 1800-talets första hälft, spatelformat skaft, förgylld, längd 15 cm, vikt 70 g
2061
2017-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här