Mosse Stoopendaal, Gråtrutar

Mosse Stoopendaal, Gråtrutar
Mosse Stoopendaal, Gråtrutar
Mosse Stoopendaal, Gråtrutar
Mosse Stoopendaal, Gråtrutar
Mosse Stoopendaal, Gråtrutar
Mosse Stoopendaal, Gråtrutar
Mosse Stoopendaal, Gråtrutar
Mosse Stoopendaal, Gråtrutar

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL
1901-1948
Gråtrutar
Signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1943. Olja på duk, 46 x 55 cm.

3025

2017-06-08