Mosse Stoopendaal, Räv i vinterlandskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL
1901-1948
Räv i vinterlandskap
Signerad Mosse Stoopendaal. Olja på duk, 33 x 45,5 cm.

3035

2017-06-08