Mosse Stoopendahl, Två tofsvipor

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL
1901-1948
Två tofsvipor
Signerad Mosse Stoopendaal. Olja på duk, 57 x 84 cm.
.
PROVENIENS
Bukowski Auktioner, nr 516, Internationella, våren 2000, katalognr 211

3105

2017-06-08