Nils Forsberg, Pikenerare

Nils Forsberg, Pikenerare
Nils Forsberg, Pikenerare
Nils Forsberg, Pikenerare
Nils Forsberg, Pikenerare
Nils Forsberg, Pikenerare
Nils Forsberg, Pikenerare
Nils Forsberg, Pikenerare
Nils Forsberg, Pikenerare
Nils Forsberg, Pikenerare
Nils Forsberg, Pikenerare

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

NILS FORSBERG
1842-1934
Pikenerare
Signerad och daterad Nils Forsberg 1890. Olja på pannå, 60 x 49 cm.

3070

2017-06-08