Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
NILS FORSBERG
1842-1934
Pikenerare
Signerad och daterad Nils Forsberg 1890. Olja på pannå, 60 x 49 cm.
3070
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här