Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
OLLE HJORTZBERG
1872-1959
Stilleben
Signerad och daterad Olle Hjortzberg 1945. Olja på pannå, 54 x 65 cm.
.
PROVENIENS
Fritzes Kungliga Bokhandel, Stockholm
3106
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här