Olle Hjortzberg, Stilleben

Olle Hjortzberg, Stilleben
Olle Hjortzberg, Stilleben
Olle Hjortzberg, Stilleben
Olle Hjortzberg, Stilleben
Olle Hjortzberg, Stilleben
Olle Hjortzberg, Stilleben
Olle Hjortzberg, Stilleben
Olle Hjortzberg, Stilleben

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

OLLE HJORTZBERG
1872-1959
Stilleben
Signerad och daterad Olle Hjortzberg 1945. Olja på pannå, 54 x 65 cm.
.
PROVENIENS
Fritzes Kungliga Bokhandel, Stockholm

3106

2017-06-08