Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
OSKAR BERGMAN
1879-1963
Katarina kyrka, Södermalm, Stockholm
Signerad och daterad Oskar Bergman1942. Akvarell på papper, 35 x 50 cm.
3057
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här