Klubbat för:
Osåld
Utropspris
125 000-150 000 SEK
PARKURNOR, ett par, 1800-talets fjärde kvartal, campanaform, gjutjärn, postament av komposit, total höjd 123, diameter 100 cm, smärre korrosion, postament med nagg och sprickor
2254
2017-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här