Klubbat för:
90000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
PAUL FISCHER
Danmark 1860-1934
Blomstertorvet på Højbro Plads, København
Signerad Paul Fischer. Olja på pannå, 32 x 39 cm.
PROVENIENS
Åmells, Stockholm
3171
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här