Paul Fischer, Det röda parasollet

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

100 000-125 000 SEK

PAUL FISCHER
Danmark 1860-1934
Det röda parasollet
Signerad Paul Fischer. Olja på duk, 39 x 56 cm.

3173

2017-06-08