Klubbat för:
Osåld
Utropspris
100 000-125 000 SEK
PAUL FISCHER
Danmark 1860-1934
Det röda parasollet
Signerad Paul Fischer. Olja på duk, 39 x 56 cm.
3173
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här