Peder Mönsted, Klar vinterdag, Sørup Hegn

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

PEDER MÖNSTED
Danmark 1859-1941
Klar vinterdag, Sørup Hegn
Signerad och daterad P Mönsted Söruphegn 1932. Olja på duk, 35,5 x 50,5 cm.

3172

2017-06-08