Per Ekström, Franskt landskap med träd vid bäck

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

PER EKSTRÖM
1844-1935
Franskt landskap med träd vid bäck
Signerad och daterad P. Ekström 1888. Olja på duk, 65 x 81 cm.

3067

2017-06-08