Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
PER EKSTRÖM
1844-1935
Franskt landskap med träd vid bäck
Signerad och daterad P. Ekström 1888. Olja på duk, 65 x 81 cm.
3067
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här