Pierre Thuillier, Landskap

Pierre Thuillier, Landskap
Pierre Thuillier, Landskap
Pierre Thuillier, Landskap
Pierre Thuillier, Landskap
Pierre Thuillier, Landskap
Pierre Thuillier, Landskap
Pierre Thuillier, Landskap
Pierre Thuillier, Landskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

PIERRE THUILLIER
Amiens 1799-1858 Paris
Landskap
Signerad och daterad Pierre Thuillier 1852. Olja på duk, 46 x 75 cm.

3198

2017-06-08