Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
PIERRE THUILLIER
Amiens 1799-1858 Paris
Landskap
Signerad och daterad Pierre Thuillier 1852. Olja på duk, 46 x 75 cm.
3198
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här