Pokal med lock, Italien 1700-tal

Klubbat för:

5000 SEK

Utropspris

5 000-6 000 SEK

POKAL med LOCK, Italien 1700-talets slut/omkring 1800, benet med dekor av blomma med påklippta noppor, höjd 41 cm

2247

2017-06-07