Richard Beavis, Kustlandskap

Richard Beavis, Kustlandskap
Richard Beavis, Kustlandskap
Richard Beavis, Kustlandskap
Richard Beavis, Kustlandskap
Richard Beavis, Kustlandskap
Richard Beavis, Kustlandskap
Richard Beavis, Kustlandskap
Richard Beavis, Kustlandskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

RICHARD BEAVIS
England 1824-1896
Kustlandskap
Signerad Beavis och otydligt daterad 1868. Olja på duk, 30 x 46 cm.

PROVENIENS
Omell Galleries, 22 Bury Street, St James´s, London

3189

2017-06-08