Rombout Van Troyen, Elias söner

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

ROMBOUT VAN TROYEN
Amsterdam ca.1605-1650
Elias söner
Signerad och daterad 1641. Olja på pannå, 33 x 43 cm.
På baksidan lacksigill ""Koniglich Baifrische ***amt Munchen"

3119

2017-06-08