Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
ROMBOUT VAN TROYEN
Amsterdam ca.1605-1650
Elias söner
Signerad och daterad 1641. Olja på pannå, 33 x 43 cm.
På baksidan lacksigill ""Koniglich Baifrische ***amt Munchen"
3119
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här