Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
SEYCHOUR, Kaukasien, antik ca 1880-1900, 179 x 105 cm, slitage över hela mattan, korroderad, flera lagningar, flera iknutna partier, malskador, ena hörnet nygjort
2220
2017-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här