Simon Louis Boizot, Le sourire

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

SIMON LOUIS BOIZOT
Frankrike 1743-1809
Le sourire
Signerad och daterad Boizot 1774. Terracotta, höjd 51 cm.

3161

2017-06-08