Simon Vouet, hans efterföljare Cimon och Pera

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

SIMON VOUET
hans efterföljare, fransk skola, 1600-tal
Cimon och Pera, Caritas Romana
Olja på duk, 104 x 82 cm.
Efter en gravyr av Claude Mellan.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

3127

2017-06-08