Klubbat för:
11000 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
SKED, senmedeltida, 1400-talets andra hälft/omkring 1500, brons, längd 15 cm, bladet med smärre bristning
PROVENIENS:
Funnen på Ljusterö
2267
2017-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här