Tabriz, semiantik

Tabriz, semiantik
Tabriz, semiantik
Tabriz, semiantik
Tabriz, semiantik
Tabriz, semiantik
Tabriz, semiantik
Tabriz, semiantik
Tabriz, semiantik
Tabriz, semiantik
Tabriz, semiantik

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

TABRIZ, semiantik, signerad, 497 x 339 cm, kemiskt blekt, fläckar

PROVENIENS
Inköpt hos Streco Orientmattor, Stockholm

2226

2017-06-07