Trädgårdsurnor, Regency, England

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, Regency, England, sandsten, fyrkantiga postament, urnor med bladhölstrad botten, höjd 74, diameter 46 cm, skador och lagningar

2276

2017-06-07