Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, Regency, England, sandsten, fyrkantiga postament, urnor med bladhölstrad botten, höjd 74, diameter 46 cm, skador och lagningar
2276
2017-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här