Walter Charles Horsley, Orientalisk scen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

WALTER CHARLES HORSLEY
England 1855-1934
Orientalisk scen
Signerad Walter C Horsley. Olja på duk, 111,5 x 86 cm.
PROVENIENS
Gösta och Märta Rashammar samling

3190

2017-06-08