Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
WALTER CHARLES HORSLEY
England 1855-1934
Orientalisk scen
Signerad Walter C Horsley. Olja på duk, 111,5 x 86 cm.
PROVENIENS
Gösta och Märta Rashammar samling
3190
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här