Arkiv

Klassiska - Page 25

Anders Zorn, Cigarettrökerska II

Carl Fredrik Hill, Ryttare och ryttarinnor

Sarab, galleri, semiantik 1920-30-tal

A Blue and White Bowl

A Blue and White Bowl

Kalk silver Augsburg 1600-tal

Kalk silver Augsburg 1600-tal

Johan Sevenbom, Vy från Slottsbacken Stockholm

Damarbetsbord, 1800-talets första kvartal

Jonas Forsslund, tillskrivna, ett par porträtt

Anatolien, antik/semiantik, silke på silkesvarp

A Pair of Blue and White ´Gu´ Vases

Li Qing, Goa Fang

Li Qing, Goa Fang

A Bronze Qilin Censer and A Seated Bronze Deity