Arkiv

Klassiska - Page 46

A Carved Jade Square Vase

A Carved Jade Square Vase

An Amber-Glazed Marbled Pottery Cup

Örhängen 1 par vitguld med diamanter

Örhängen/Clips 1 par guld med diamanter

Kashan parmattor semiantika 1940-50-tal

Kashan, semiantik 1930-tal

Kashan, semiantik 1930-tal

Parkurnor, 1800-talets fjärde kvartal

Armband guld fantasilänk

Armband guld fantasilänk

Collier guld fantasilänk

Collier guld fantasilänk

Armband 18 k vitguld diamanter

Brosch guld med diamanter

Brosch guld med diamanter

Ring vitguld med diamant 4,10 ct