Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ABRAHAM VAN CUYLENBORCH
Utrecht ca 1610/1620-1658
Nymfer i grotta
Signerad AC F. Olja på pannå, 30,5 x 41,5 cm.
PROVENIENS
Affärsmannen Russell Bodés samling (1920-2017)
2165
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här