Adam Frans Van Der Meulen, Ryttarträffning
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
ADAM FRANS VAN DER MEULEN
Bryssel 1632-1690 Paris
Ryttarträffning
Signerad A. F. V. MEVLEN. Olja på pannå, 23 x 32 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta , Paris
PROVENIENS
Rapps konsthandel
Oscar Hedbergs samling, Stockholm
2166
2017-12-13