Adam Frans Van Der Meulen, Ryttarträffning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

ADAM FRANS VAN DER MEULEN
Bryssel 1632-1690 Paris
Ryttarträffning
Signerad A. F. V. MEVLEN. Olja på pannå, 23 x 32 cm.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta , Paris

PROVENIENS
Rapps konsthandel
Oscar Hedbergs samling, Stockholm

2166

2017-12-13