Alexander Van Bredael, Allegori över sommaren
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
50 000-70 000 SEK
ALEXANDER VAN BREDAEL
Antwerpen 1663-1720
Allegori över sommaren
Signerad A. V. Bredael. F. Olja på duk, 66 x 82 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, våren 2001, katalognr 1357
2154
2017-12-13