Alexander Van Bredael, Allegori över sommaren

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-70 000 SEK

ALEXANDER VAN BREDAEL
Antwerpen 1663-1720
Allegori över sommaren
Signerad A. V. Bredael. F. Olja på duk, 66 x 82 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, våren 2001, katalognr 1357

2154

2017-12-13