Klubbat för:
Osåld
Utropspris
50 000-70 000 SEK
ALEXANDER VAN BREDAEL
Antwerpen 1663-1720
Allegori över hösten
Olja på duk, 67 x 84 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Crafoords Auktioner, Lund, våren 2001, katalognr 55
2155
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här