Anders Zorn, Spanjorska med solfjäder

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

350 000-400 000 SEK

ANDERS ZORN
1860-1920
Spanjorska med solfjäder
Signerad Zorn. Akvarell och täckvitt på papper, 25,5 x 19 cm.
Utförd 1885

PROVENIENS
Svensk privatsamling

2074

2017-12-13