Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-40 000 SEK
ANTHONIE PALAMEDESZ
1601-1673
Soldater i vaktrum
Signerad A Palamedez. Olja på pannå, 29 x 37,5 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Oscar Hedbergs samling, Stockholm
2167
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här