Appliquer, Louis-Philippe, Frankrike
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
APPLIQUER, fyra stycken, Louis-Philippe, Frankrike, för vardera två ljus, gjutarmärkta B N, brännförgylld och mörkpatinerad brons, väggfäste i form av bladornament, ljusarmar och droppskålar med akantusblad, höjd 18 cm, smärre slitage, borrade för el
1111
2017-12-12