Klubbat för:
15400 SEK
Utropspris
16 000-18 000 SEK
ARMBAND, 18 k guld, deux couleurs, franska stämplar, 1940-tal, flätad s.k. "gas pipe"-länk, längd ca 19,5 cm, vikt 71,1 g, länk med lagningar/defekter på två ställen
1355
2017-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här