Armband 18 k guld deux couleurs

Klubbat för:

15400 SEK

Utropspris

16 000-18 000 SEK

ARMBAND, 18 k guld, deux couleurs, franska stämplar, 1940-tal, flätad s.k. "gas pipe"-länk, längd ca 19,5 cm, vikt 71,1 g, länk med lagningar/defekter på två ställen

1355

2017-12-12