Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
ARTHUR DRUMMOND
England 1871-1951
Flicka med leksaker
Signerad och daterad Arthur Drummond 1903. Olja på duk, 87 x 105 cm.
2206
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här