Arthur Drummond, Flicka med leksaker

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

ARTHUR DRUMMOND
England 1871-1951
Flicka med leksaker
Signerad och daterad Arthur Drummond 1903. Olja på duk, 87 x 105 cm.

2206

2017-12-13