Arvid Johanson, Kyrkrodd på Siljan

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

ARVID JOHANSON
1862-1923
Kyrkrodd på Siljan
Signerad Arvid Johanson. Olja på duk, 101 x 66 cm.

2047

2017-12-13