Bakshayesh, antik ca 1880-1900

Klubbat för:

90000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

BAKSHAYESH, antik 1880-1900, 528 x 328 cm, jämnt sliten, stora lagningar med iknutna partier, flera hål, fransar avklippta

PROVENIENS
J P Willborg, Stockholm

1211

2017-12-12