Klubbat för:
90000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
BAKSHAYESH, antik 1880-1900, 528 x 328 cm, jämnt sliten, stora lagningar med iknutna partier, flera hål, fransar avklippta
PROVENIENS
J P Willborg, Stockholm
1211
2017-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här