Bengt Nordenberg, Allmogeinteriör

Klubbat för:

75000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

BENGT NORDENBERG
1822-1902
Allmogeinteriör med sällskap
Signerad och daterad B. Nordenberg 1866. Olja på duk, 56,5 x 76 cm.

2055

2017-12-13