Bordslampor, Restauration, Frankrike
Klubbat för:
36000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
BORDSLAMPOR, ett par, Restauration, Frankrike, brännförgylld och mörkpatinerad brons, postament med emblem av lyra samt Amor respektive Bacchus, krönande klot med stående Viktoria, höjd 79 cm, delvis ompatinerade, konverterade kandelabrar
1077
2017-12-12