Brosch guld och silver diamanter 1800-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000-12 000 SEK

BROSCH, guld och silver, 1800-talets andra hälft, 65 gammal- och rosenslipade diamanter, rosett- och blomformationer, mittdel rörlig, höjd 40 mm, vikt 14,7 g, enstaka stenar med hack

1329

2017-12-12