Klubbat för:
22000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
CARLO ALBERTO PETRUCCI
Italien 1881-1963
Romansk kyrka med hjord av getter
Signerad C Petrucci. Olja på duk, 70 x 100 cm.
På baksidan spår av etikett "Roma 1913"
2207
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här