Charles Napier Hemy, A fresh breeze

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

CHARLES NAPIER HEMY
England 1841-1917
A fresh breeze
Signerad och daterad C.N.H. 1894. Akvarell och täckvitt på pannå av papp, 50 x 73 cm.

2210

2017-12-13