Klubbat för:
80000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
DAVID BECK
hans ateljé, 1600-tal
Porträtt av Drottning Kristina
Olja på duk, 71 x 61 cm.
Text på duken: Christina Q: of Sweden
2124
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här