David Beck, hans ateljé, Drottning Kristina

Klubbat för:

80000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

DAVID BECK
hans ateljé, 1600-tal
Porträtt av Drottning Kristina
Olja på duk, 71 x 61 cm.
Text på duken: Christina Q: of Sweden

2124

2017-12-13