Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
EDVARD BERGH
1828-1880
Vallflicka med sin hjord i skogsglänta
Signerad och daterad E. Bergh 1871. Olja på duk 140 x 101 cm.
2024
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här