Klubbat för:
22000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ERIK TRYGGELIN
1878-1962
S:t Eriksbron, Stockholm
Signerad och daterad E. Tryggelin 1925 -41. Olja på duk, 36 x 61 cm.
2072
2017-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här